TASUTA TARNE ALATES 36€ & TASUTA TAGASTUSED

Veebipoe www.blanera.ee (edaspidi Veebipood) omanik on EISS PLUS OÜ

Tellimus

Tellimuse esitamiseks tuleb klikkida ikoonile “Lisa korvi”, seejärel avaneb ostukorv. Kontrollida tellimust ja vajutada ikoonile “Mine maksma”. Seal täita ankeet oma andmetega ja valida sobiv pakiautomaat. Enne panga valimist tuleb tutvuda privaatsuspoliitika ja müügitingimustega. Valida sobiv makseviis ja asuda maksma. Peale maksmist tuleb Teie emailile maksekinnitus.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse vormistamisel tuleb olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
Tellimus loetakse esitatuks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest EISS PLUS OÜ arvelduskontole.

Võimalik on tasuda: internetipanga kaudu või ülekandega. 
Peale makse sooritamist saadab e-pood Ostjale Tellimusekinnituse.
Kõiki EISS PLUS OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks tehtud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 
Isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise täpsemad reeglid on toodud EISS PLUS OÜ privaatsustingimustes.

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@blanera.ee või helistada telefonil: +372 53471599.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.