TASUTA TARNE ALATES 36€ & TASUTA TAGASTUSED

Eesmärkmik

OLE PRODUKTIIVSEM
OLE EDUKAM
EESTI DISAINIGA

Võta oma elu ning emotsioonide üle kontroll ja püüa kinni oma kõige suuremad unistused. Eesmärkmik on bullet journal stiilis kuupäevavaba elustiilimärkmik, mis hõlmab endas palju vajalikku, et iseendas ja oma sihtides selgusele jõuda. Mõeldud inimestele, kes tahavad oma elus saavutada rohkem.

Tegu on 100% Eestis disainitud ja valmistatud tootega.

Eesmärgid
Raha
Motivatsioon
Bucket listid
Arenguplaanid
Enesearmastus
Visualiseerimine
Stressimaandamine
Wish listid
Tänulikkus
Harjumused
Enda kire leidmine
Tervis
Projektid
Tutvused
Reisimine
Edu saavutamine
Emotsioonid
Enda mõistmine 
Aja planeerimine
Sihi leidmine
Aeg endale
Ideede ellu viimine

Tarne

Tarne üle Eesti.

Tasuta tarne alates 36€.

Tarne ca 1-3 päeva.

Tagastused

Tasuta ja lihtne tagastus.

Täistagastus (jah, isegi tarnekulud makstakse tagasi).

Küsimusi ei küsita.

Tagastuseks võta meiega ühendust info@blanera.ee

KUUPÄEVAVABA, TÄIDA SIIS KUI SOOVID

ELUPLANEERIJA

Eesmärkmik on võimas vahend oma elu planeerimiseks ja ühendab endas kõik vajalikud eluvaldkonnad.

-meelerahu-eesmärgid-planeerimine-raha-reisimine-edu-aeg maha-enesearmastus-rutiinid-motivatsioon-kodu-harjumused-trenn-visualiseerimine-unistused-listid-areng-emotsioonid-stressivaba-väljakutsed-tänulikkus-

Iga lehekülg on valminud pika ja põhjaliku töö tulemusena, et tagada parim kasutajakogemus märkmiku omanikele.

EESMÄRKMIKUST

See märkmik aitab Sinu elu “kiirteel” aja maha võtta ning loob hetke iseendale. Eesmärkmikusse on põimitud palju olulisi aspekte, millele peaks aeg ajalt oma mõtted viima. Eesmärkide ning unistuste üles kirjutamine ja visualiseerimine aitavad Sind õigel kursil hoida ning annavad võimaluse enesearenguks.

Kas Sul on juba pikemat aega mingi idee peas olnud? End seal aeg ajalt meelde tuletanud, aga Sa oled ta ikka ja jälle unarusse jätnud, sest puudus see mingi tõuge. Eesmärkmik on just nimelt see tõuge!

Või ei ole Sa üldse kindel, mille poole püüelda? Eesmärkmikus on mitmeid eri viise, kuidas iseend ja oma soove paremini mõista.

KLIENDID

wateva

Kris Evan Säde
DJ ja EDM produtsent

Minu meelest väga äge ja praktiline märkmik. Olen ka ise suuremat sorti plaanipidaja inimene ning võtan märkmiku kindlasti kasutusse. See on justkui üks suur master to-do list, mis sisaldab endas kõiki olulisi aspekte, et oma eesmärgid ellu viia.

SANDRA ALLIKSAAR

Arco Vara müügiliider
Noorsootöö eriala tudeng

Võin väita, et ühed kõige tähtsamad osad inimese elus on eesmärgid ning meie enda rahulolu. Ma ei ole ühestki märkmikust või raamatust niipalju motivatsiooni ja eneseanalüüsimise võimalust saanud kui Eesmärkmikust. Seda imelist sõpra süvenenult kasutades ei jää mitte midagi muud üle, kui ainult areneda ja elukvaliteeti paremaks muuta.

madis pajo

Müügijuht asutuses Southwestern advantage
Sellit kaasasutaja

Mulle meeldib Eesmärkmiku juures see, et selles leidub palju erinevaid võimalusi ning lahendusi enda tegevuste mõõtmiseks. See on märkmik, mis aitab üleüldse olla edukam ning õnnelikum inimene. Väga lahe!

Tiia pari

Harvardi ülikooli vilistlane
Euroopa finantsdirektor

See on midagi, mida kannan endaga kaasas samamoodi nagu telefoni. Tegu on hästi läbimõeldud tootega inimesele, kellele meeldib planeerida. Aitab saavutada edu nii era-kui ka ärielus. Samuti ideaalne kingitus sõbrannadele. Soovitan!

Reiko Sakk

Projektijuht üritusturundusagentuuris
Roosikuller asutaja
Väikeinvestor

Kuna olen elu jaoks teinud suured plaanid, siis antud märkmik on ideaalne vahend nendeni jõudmiseks. Olen märkmikut nüüdseks kuu aega kasutanud ja muutuseid on märgata! Kõik selle kuu eesmärgid said edukalt maha tõmmatud, ootan juba uut kuud, et uutele eesmärkidele sama kindlalt vastu astuda.

Aljona Gorbatškova

Tassikoogid asutaja
Placent Activ Milano asutaja

Olen endale kaua otsinud sarnast märkmikku, aga tõesti, kusagilt ei ole leidnud, kuni tänaseni... Seda kasutades sain aru üles kirjutamise edasi viivast jõust. Värviteraapia leidmine sellest märkmikust on tõeline leid! Mõnus sõber aja maha võtmiseks ja iseendale keskendumiseks. Imeline disain.

Hans Markus Antson

Loodusfotograaf
Vlogger

Kasutan aja planeerimiseks ja unistuste ellu viimiseks pidevalt märkmikku, mulle meeldib kõike üles kirjutada. Seetõttu tunnen, et Eesmärkmik on just minule loodud. Usun, et Eesmärkmik on ideaalne teejuht kõigile, kes soovivad oma unistustele lähemale jõuda.