TEE SINU UNISTUSTENI

kingi elevust
kingi eesti toode
kingi eesmärkmik

Võta oma elu ning emotsioonide üle kontroll ja püüa kinni oma kõige suuremad unistused. Eesmärkmik on bullet journal stiilis kuupäevavaba elustiilimärkmik, mis hõlmab endas palju vajalikku, et iseendas ja oma sihtides selgusele jõuda. Mõeldud inimestele, kes tahavad oma elus saavutada rohkem.

Tegu on 100% Eestis disainitud ja valmistatud tootega.

✓ Investeering Sinu tulevikku.

✓ 100% elu ja harjumusi muutev.

✓ Pööra oma elus uus lehekülg.

KUUPÄEVAVABA
TÄIDA SIIS KUI SOOVID

TARNE 1-3 PÄEVA

2 MÄRKMIKKU = TASUTA TARNE

ELUPLANEERIJA

Eesmärkmik on võimas vahend oma elu planeerimiseks ja ühendab endas kõik vajalikud eluvaldkonnad.

-meelerahu-eesmärgid-planeerimine-raha-reisimine-edu-aeg maha-enesearmastus-rutiinid-motivatsioon-kodu-harjumused-trenn-visualiseerimine-unistused-listid-areng-emotsioonid-stressivaba-väljakutsed-tänulikkus-

Iga lehekülg on valminud pika ja põhjaliku töö tulemusena, et tagada parim kasutajakogemus märkmiku omanikele.

EESMÄRKMIKUST

ENESEARENG

See märkmik aitab Sinu elu “kiirteel” aja maha võtta ning loob hetke iseendale. Eesmärkmikusse on põimitud palju olulisi aspekte, millele peaks aeg ajalt oma mõtted viima. Eesmärkide ning unistuste üles kirjutamine ja visualiseerimine aitavad Sind õigel kursil hoida ning annavad võimaluse enesearenguks.

EESMÄRGID

Nagu märkmiku nimi juba reedab aitab Eesmärkmik kaasa Sinu eesmärkide saavutamisele. Eesmärke saab kirja panna nii nädalate, kuude kui ka aastate kaupa. Võimalik on oma ideid samm sammult lahti arutada ja kasvõi kuupäevaliselt sihikule võtta. Pea võimatu on läbi sellise süsteemi oma eesmärke mitte saavutada.

FOOKUS

Kas Sul on juba pikemat aega mingi idee peas olnud? End seal aeg ajalt meelde tuletanud, aga Sa oled ta ikka ja jälle unarusse jätnud, sest puudus see mingi tõuge. Eesmärkmik on just nimelt see tõuge!

Või ei ole Sa üldse kindel, mille poole püüelda? Eesmärkmikus on mitmeid eri viise, kuidas iseend ja oma soove paremini mõista.

KLIENDID

wateva

Kris Evan Säde
DJ ja EDM produtsent

Minu meelest väga äge ja praktiline märkmik. Olen ka ise suuremat sorti plaanipidaja inimene ning võtan märkmiku kindlasti kasutusse. See on justkui üks suur master to-do list, mis sisaldab endas kõiki olulisi aspekte, et oma eesmärgid ellu viia.

SANDRA ALLIKSAAR

Arco Vara müügiliider
Noorsootöö eriala tudeng

Võin väita, et ühed kõige tähtsamad osad inimese elus on eesmärgid ning meie enda rahulolu. Ma ei ole ühestki märkmikust või raamatust niipalju motivatsiooni ja eneseanalüüsimise võimalust saanud kui Eesmärkmikust. Seda imelist sõpra süvenenult kasutades ei jää mitte midagi muud üle, kui ainult areneda ja elukvaliteeti paremaks muuta.

madis pajo

Müügijuht asutuses Southwestern advantage
Sellit kaasasutaja

Mulle meeldib Eesmärkmiku juures see, et selles leidub palju erinevaid võimalusi ning lahendusi enda tegevuste mõõtmiseks. See on märkmik, mis aitab üleüldse olla edukam ning õnnelikum inimene. Väga lahe!

Tiia pari

Harvardi ülikooli vilistlane
Euroopa finantsdirektor

See on midagi, mida kannan endaga kaasas samamoodi nagu telefoni. Tegu on hästi läbimõeldud tootega inimesele, kellele meeldib planeerida. Aitab saavutada edu nii era-kui ka ärielus. Samuti ideaalne kingitus sõbrannadele. Soovitan!

Reiko Sakk

Projektijuht üritusturundusagentuuris
Roosikuller asutaja
Väikeinvestor

Kuna olen elu jaoks teinud suured plaanid, siis antud märkmik on ideaalne vahend nendeni jõudmiseks. Olen märkmikut nüüdseks kuu aega kasutanud ja muutuseid on märgata! Kõik selle kuu eesmärgid said edukalt maha tõmmatud, ootan juba uut kuud, et uutele eesmärkidele sama kindlalt vastu astuda.

Aljona Gorbatškova

Tassikoogid asutaja
Placent Activ Milano asutaja

Olen endale kaua otsinud sarnast märkmikku, aga tõesti, kusagilt ei ole leidnud, kuni tänaseni... Seda kasutades sain aru üles kirjutamise edasi viivast jõust. Värviteraapia leidmine sellest märkmikust on tõeline leid! Mõnus sõber aja maha võtmiseks ja iseendale keskendumiseks. Imeline disain.

Hans Markus Antson

Loodusfotograaf
Vlogger

Kasutan aja planeerimiseks ja unistuste ellu viimiseks pidevalt märkmikku, mulle meeldib kõike üles kirjutada. Seetõttu tunnen, et Eesmärkmik on just minule loodud. Usun, et Eesmärkmik on ideaalne teejuht kõigile, kes soovivad oma unistustele lähemale jõuda.

4.9
Rated 4.9 out of 5
4.9 out of 5 stars (based on 15 reviews)
Suurepärane87%
Väga hea13%
Hea0%
Ei jäänud rahule0%
Pettumus0%


Rated 5 out of 5
märts 13, 2020

Tõesti võrratu märkmik , otsisin enne pilte milline märkmik seest on , ja juba siis meeldis väga . Nüüd ei taha käest äragi panna ? ?

Pirgit Oja
Rated 5 out of 5
veebruar 28, 2020

Tellisin üleeile endale roosa Eesmärkmiku, mille sain täna kätte. Mitte ainult ei ole see välimuselt armas vaid ka sisu on suurepärane. Olen kindel, et just see märkmik aitab mind minu eesmärkidele lähemale ning mind oma mugavustsoonist välja tuua. Hakkasin seda ka koheselt täitma, kui kätte sain, ning ei suuda ära oodata, kui see mul kunagi täis saab.
Tänan teid selle imelise Eesmärkmiku eest! ??

Elina Hellat
Rated 5 out of 5
veebruar 17, 2020

Eesmärkmiku sisu on aidanud mul ennast paremini tundma õppida ja ka igapäeva rutiine rohkem kontrolli alla saada. Kuid eelkõige on see aidanud mind rohkem positiivsetele asjadele elus keskenduda ja olla tänulik selle üle mis mul on.

Mari Klaup-McColl
Rated 5 out of 5
jaanuar 4, 2020

Suurepärane, motiveeriv!❤️Parim märkmik, mida olen kasutanud!

Johandra